Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. 86-025-56612298 wyp2888@vip.126.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy

 • Chiny Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. profil firmy
Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  TY

 • Ilość pracowników

  10~50

 • Coroczne wyprzedaże

  2,000,000-5,000,000

 • Rok założenia

  2007

 • pc Export

  90% - 100%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-025-56612298

Wprowadzenie

Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co ,. Sp. z o.o

Założona w 1999 roku firma Nanjing Tianyi ( TY ) jest wyspecjalizowanym producentem części samochodowych, takich jak zwoje zapłonowe, zestawy kabli zapłonowych, tuleja izolacyjna i rezystor świecy zapłonowej. Położony w Dongping Park Przemysłowy w powiecie Lishui w Nanjing, zaledwie 10, 0,5 i 1 km od międzynarodowego lotniska Nanjing Lukou, Jiangsu Yanjiang Highway i autostrady Ninghang Highway, TY cieszy się dogodnym dostępem do głównych sieci transportowych.

Firma zajmuje około 17.350 metrów kwadratowych powierzchni i posiada wiele zaawansowanych urządzeń. W fabryce powstają warsztaty dotyczące gumowego rozruchu i podzespołu, rezystora, cewki zapłonowej, cewki bezramowniczej i formowania.

Warsztat gumowych butów i podzespołów przyjmuje model formujący wtryskarkę. Zdolność produkcyjna wynosiła ponad 100 tys. Produkty te są stosowane głównie w silnikach samochodowych i motocyklowych.

Z wtryskarką do tworzyw sztucznych w warsztacie rezystorowym, dzienna pojemność może wynieść ponad 80 tysięcy. Rezystory te są głównie stosowane w silnikach samochodowych i układzie zapłonu kotła.

TY autonomicznie produkuje wszystkie elementy cewki zapłonowej, gwarantują długą żywotność, dużą moc i stabilne działanie dzięki ścisłej kontroli jakości w każdej procedurze roboczej. Obecnie coroczna zdolność produkcyjna cewki zapłonowej i kabla zapłonowego przekroczyła odpowiednio 800 tysięcy i 500 tysięcy sztuk.

Cewka bez ramki jest używana do specjalnych typów przekaźników, przyrządów i liczników. Od dziesięciu lat działa w przedsiębiorstwie wojskowym. Obecnie roczna produkcja osiągnęła 100 tys.

Obecnie fabryka założyła własne centrum obróbkowe, które może rozwijać i produkować wszystkie formy dla siebie i naszych klientów. Nie tylko można skrócić okres produkcji, ale także firma może cieszyć się większą wydajnością i większą gospodarką.

W centrum testowym firma dysponuje profesjonalnymi urządzeniami do testowania wyrobów gumowych, takich jak saldo wysokiego napięcia IC, skrzynka testowa na wysoką i niską temperaturę, elektroniczne urządzenie do testowania rozciągania, silikonowy tester twardości, tester podczerwieni i tester mgły solnej. Dla jakości cewek zapłonowych są testery wysokonapięciowe, stymulujące urządzenia zapłonowe i urządzenia naukowe do badania rezystancji cewki, indukcyjności, liczby zwojów, izolacji i zwarcia.

TY eksportuje produkty do Europy, Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i na Tajwanie. Firma przeszła certyfikację ISO / TS16949. W duchu uczciwości firma zyskała korzyść klientów. W przyszłości firma będzie nadal postępować w celu osiągnięcia większych osiągnięć.

Historia

W kwietniu 1999 roku powstał Changzhou Tianyu Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd.

W maju 2000 firma z sukcesem zbadała i opracowała kabel wysokiego napięcia. But był również produkowany masowo.

W listopadzie 2000 roku firma z powodzeniem ukończyła zestaw z motocyklem "KYMCO" z Guangyang w Tokio.

We wrześniu 2002 r. Firma z powodzeniem rozwinęła zwoje indukcyjne bez ramek i ukończyła komplet z fabryką wojskową.

W sierpniu 2007 r. Pojawiła się pierwsza cewka zapłonowa serii Peugeot, która została doceniona przez dealerów ze względu na dobrą jakość i osiągi.

W maju 2010 firma przeniosła się do klastra przemysłowego Dongping, Lishui, Nanjing i została przemianowana na "Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co Ltd".

W grudniu 2012 r. Firma wprowadziła system operacyjny ERP i zrealizowała wykorzystanie kodu kreskowego.

W październiku 2013 r. Firma przeszła certyfikację ISO / TS16949: 2009.

W lutym 2014 r. Firma wprowadziła automatyczny sprzęt do napełniania i piekarnik tunelowy. W pełni zautomatyzowana kapsułkowanie dla cewki zapłonowej została osiągnięta.

Usługa

Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co, Ltd. jest profesjonalną firmą produkującą części samochodowe, w tym złącze wtykowe, rozruch i opornik, samochodowe / motocykl zapłonu cewka, wysokonapięciowy zestaw przewodów zapłonowych, bezramkowe indukcyjne cewki i wysokonapięciowe styczniki DC.

Główne produkty:

1. Seria łączników świecowych:

Złącza do montażu, złącza poprzez bezpośrednie wulkanizowanie

2. Seria rozruchowa świecy zapłonowej:

Proste buty, 90 stopni podbite buty

3. Seria rezystorów świecy zapłonowej:

Rezystory PBT, rezystory PPS, rezystory EMC, rezystory ceramiczne

4. Seria cewek zapłonowych:

Cewka zapłonowa sucha, cewka zapłonowa pióra

5. Zestaw przewodów wysokiego napięcia zapłonu

6. Bezramowa cewka indukcyjna:

Elektromagnetyczna cewka indukcyjna, cewka przekaźnikowa

7. Stycznik wysokonapięciowy

W oparciu o profesjonalną technologię i doskonałe zarządzanie możemy dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości produkty i dobrą usługę, co jest naszą zaletą i zasobami, dzięki czemu możemy kontrolować i dostarczać naszym klientom najlepsze produkty.

Mamy profesjonalny zespół zarządzający, którzy są ekspertami w produktach, w celu zapewnienia niezawodnych gwarantowanych produktów oraz terminowej i skutecznej obsługi posprzedażnej.

Uwzględniając międzynarodową strategię zarządzania, nalegamy na "uczciwość, uczciwość, współpracę, wygraną". Zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług zawsze było misją i odpowiedzialnością naszej firmy.

Teraz staraj się jak najlepiej na przyszłość. Stworzyć, dzielić się, awansować, mieć nadzieję i marzyć.

Nasz zespół

Nanjing Tianyi ma wyraźny podział pracy, dobry duch współpracy zespołowej i ciągłe innowacje. Firma zawsze wdraża politykę jakości w celu "dążenia do doskonałej jakości, zaspokajania potrzeb klienta, koncentracji na ciągłej poprawie, ukazania istoty firmy". Uważamy, że technologia jest podstawą, a jakość jest fundamentem. Widzimy klientów jako boga. W duchu uczciwości firma zyskała korzyść klientów. W przyszłości firma będzie nadal postępować w celu osiągnięcia większych osiągnięć.